Tegoroczną 105. rocznicę Odzyskania Niepodległości świętowaliśmy z przytupem ! Było to wydarzenie uroczyste, dostojne i wzruszające.

Gościem honorowym był wieloletni przyjaciel szkoły i radny Miasto Gdańsk Pan Marek Bumblis.

Na wspólnej listopadowej scenie wystąpili uczniowie z SP nr 65 im.Alfa Liczmańskiego i z Przedszkola nr 46 "Muszelka".

Przedszkolaki z "Muszelki" zaprezentowały krótki program wokalno-recytatorski, czym uświetniły występy starszych kolegów.

Uczniowie z SP 65 przygotowali przedstawienie teatralne "Opowieść Dziadka o Niepodległości", a szkolny chór zaprezentował wzruszający koncert pieśni patriotycznych.

Zwieńczeniem akademii było niesamowite wykonanie pieśni "Niepodległa, niepokorna".

Mamy nadzieję, że wspólna akademia jest początkiem owocnej współpracy między SP 65, a Przedszkolem nr 46 i wytyczy nowy kierunek w rozwoju Dolnego Miasta.