TURNIEJ RADY DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE. W dniu 29.09.2023 byliśmy gospodarzami cyklicznego turnieju sportowego zorganizowanego przez Radę Dzielnicy Śródmieście. Nasi uczniowie dumnie reprezentowali szkołę w potyczkach siatkarskich jak i piłkarskich . Turniej piłki siatkowej dziewcząt sędziowała p. E.Rusinek natomiast turniej piłki nożnej chłopców p. M. Dzieżyc. Dziewczęta w składzie: Miroslawa Sylina, Karyna Tsurkan, Nadia Kruk, Maja Kruk, Gabrysia Adamczyk, Ania Potapenko, Waleria Chekamova zajęły 1 miejsce Chłopcy w składzie: Borys Dzivitskyi, Olaf Stefański,Alex Żabicki, Grzegorz Skierka, Jakub Modliszewski, Krzysztof Kałędkowski, Robert Rutkowski, Krzysztof Grygiel, Kacper Herholc zajęli 3 miejsce. Gratulujemy!!! Serdecznie dziękujemy Radzie Dzielnicy za bon w wys. 6.000 tys. zł. do sklepu sportowego Decatlon .