Rada Pedagogiczna w roku szkolnym 2012/2013
1. Jolanta Kwiatkowska-Reichel – dyrektor szkoły
2. Ewa Kubiak – wicedyrektor szkoły
3. Wioleta Bagnecka – nauczyciel wychowania fizycznego
4. Sylwia Balcerzak – nauczyciel informatyki, techniki i WDŻ
5. Dorota Bastian – nauczyciel bibliotekarz
6. Halina Chojnowska – nauczyciel nauczania zintegrowanego
7. Agnieszka Czajka – nauczyciel muzyki
8. Marzena Dymek – nauczyciel religii
9. Agnieszka Dzedzej – psycholog szkolny
10. Beata Gronowska – nauczyciel przyrody
11. Jowita Hoły – nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
12. Joanna Jakubowska-Glantz - nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
13. Robert Jurkowski – nauczyciel plastyki
14. Julita Kąkol-Piotrowska – nauczyciel języka angielskiego
15. Barbara Kozłowska – nauczyciel religii
16. Magdalena Kuczkowska – logopeda
17. Grażyna Lubiewska – pedagog szkolny
18. Katarzyna Łaskiewicz – nauczyciel – języka polskiego
19. Mirosława Łunkiewicz – nauczyciel nauczania zintegrowanego
20. Alicja Maciaszek – nauczyciel języka polskiego
21. Katarzyna Malińska-Kromer – nauczyciel - wychowawca świetlicy
22. Aleksandra Meller – nauczyciel nauczania zintegrowanego
23. Elżbieta Molenda - nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
24. Krzysztof Murawski – nauczyciel historii
25. Iwona Nadwodnik – nauczyciel matematyki
26. Monika Olter – nauczyciel nauczania zintegrowanego
27. Sandra Olter - nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
28. Elżbieta Pachana – nauczyciel nauczania zintegrowanego
29. Elżbieta Rusinek – nauczyciel wychowania fizycznego
30. Grażyna Rynkowska – nauczyciel oddziału przedszkolnego
31. Katarzyna Stafińska – nauczyciel języka angielskiego
32. Grażyna Stanisławczyk – nauczyciel nauczania zintegrowanego
33. Mirosława Szymańska – nauczyciel gimnastyki korekcyjnej
34. Bronisława Truchlewska – nauczyciel – wychowawca świetlicy
35. Edyta Waśniewska - nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
36. Alina Wieczorek – nauczyciel – wychowawca świetlicy
37. Joanna Witczak-Romanowska – nauczyciel oddziału przedszkolnego
38. Łukasz Wróbel – nauczyciel matematyki
39. Agnieszka Żmuda-Trzebiatowska - nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
Samorząd szkolny
Przewodnicząca Aleksandra Kaliszewska
Zastępca Bartosz Florkiewicz
Opiekun samorządu
Pani Katarzyna Łaskiewicz