dzien-dziecka-536598.jpg

Jak co roku w naszej szkole, z okazji Dnia Dziecka został zorganizowany festyn pod hasłem „Niesiemy radość naszym dzieciom”.

Pogoda i humory nam dopisały. Atrakcji było mnóstwo. Malowanie buziek, piękne tatuaże, bańki mydlane, zwierzątka z baloników, turniej unihokeja, pokazy judo, zawody kajakowe, przejażdżka smoczą łodzią oraz wiele gier i zabaw. Podziwialiśmy występy nauczycieli i uczniów.

Zajadaliśmy się kiełbaskami z grilla, popcornem i lodami. Były też specjały kuchni ukraińskiej i białoruskiej przygotowane przez rodziców naszych uczniów.

Podczas festynu miało miejsce podsumowanie konkursu plastycznego „Mój bajkowy przyjaciel”.

Odbył się też Wiosenny Turniej Piłkarski Drużyn Podwórkowych, zwycięskie drużyny otrzymały medale.

To był wspaniały, energetyczny dzień, pełen niezapomnianych wrażeń😉.

Szkoda, że Dzień Dziecka jest tylko raz w roku 😁