Z okazji jubileuszu 65-lecia naszej szkoły mieliśmy zaszczyt dziś gościć wiele osób bliskich społeczności SP 65. Swoją obecnością uświetnili uroczystość m.in.:
p. Justyna Kullig-Bogdan – Zastępca Dyrektora Wydziału Edukacji UM Gdańsk
p. Sylwia Sommer – inspektor naszej szkoły
p. Dorota Suchan – przedstawiciel Kuratorium Oświaty
p. Kamila Błaszczyk – Radna Miasta Gdańska
p. Jacek Nowicki – Wiceprezes Zarządu Pomorskiego ZPN w Gdańsku
p. Maciej Małek – wnuk patrona naszej szkoły
p. Kamil Rutecki – kurator i kierownik Działu Edukacji Muzeum II Wojny Światowej
p. Daniel Sieczkowski – przedstawiciel Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej IPN
Uroczystość prowadzili dyrektor szkoły Anna Marchlewska oraz wicedyrektor Przemysław Giedrys, którzy wraz z całą społecznością szkolną powitali zgromadzonych gości i uczestników jubileuszu.
Swoją obecnością zaszczycili nas również dyrektorzy i wicedyrektorzy gdańskich placówek oświatowych, przedstawiciele Gdańskiego Zespołu Schronisk i Sportu Szkolnego, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3, byli dyrektorzy i wicedyrektor naszej szkoły: p. Józefa Mądrzycka, p. Hanna Długińska, p. Jolanta Kwiatkowska-Reichel oraz p. Ewa Kubiak, a także radni Rada Dzielnicy Śródmieście i pracownicy Centrum Usług Wspólnych.
Podczas jubileuszowego festynu na uczestników czekały występy aktorskie, wokalne i taneczne, prezentacje sportowe, ekologiczne i plastyczne, liczne konkursy wraz z ogłoszeniem ich wyników oraz aktywności ruchowe dla dzieci i młodzieży. Były także przepyszne słodkie i słone przekąski, napoje oraz wiele innych niespodzianek.
Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz partnerom wydarzenia za wspólne świętowanie i stworzenie niezapomnianej atmosfery.
Uśmiechy, życzliwość i radość uczestników były najpiękniejszym prezentem na 65. urodziny naszej szkoły.



