Obiady w naszej szkole przygotowywane są na miejscu przez wykwalifikowany personel. Należymy do gdańskiego programu JeMY Zdrowo, którego celem jest poprawa jakości posiłków w gdańskich szkołach i przedszkolach. Posiłki są smaczne i odpowiednio zbilansowane, a tygodniowy jadłospis można spawdzić online.

W szkole jest bardzo dobrze wyposażona kuchnia oraz estetyczna, ładna stołówka, w której posiłek spożywaja uczniowie, nauczyciele i obsługa naszej szkoły. Smaczny, dwudaniowy  posiłek można zjeść w czasie wyznaczonego harmonogramu.

W czasie obiadu dyżurują w stołówce wychowawcy świetlicy, co zapewnia dzieciom całkowite bezpieczeństwo. Nauczyciele pomagają najmłodszym odnaleźć się w rzeczywistości szkolnej.